Sagė "Magic Fly"

Pasidalinkite:  

Verslo dovana moterims. Stilinga rankų darbo sagė-musytė iš Swarovski kristalų. Musė yra Elvyra Design prekės ženklo simbolis, tapęs stiliaus bei išskirtinumo ikona. Sagė-musytė - tai verslo dovana, kuri abejingų nepaliks - stilinga, praktiška, prabangi ir kokybiška. Juk moterys papuošalams atsispirti negali, tiesa? Ši sagė puikiai tiks moterims, kurios mėgsta pagyvinti savo ofiso įvaizdį subtiliais aksesuarais. 

Elvyra Design prekės ženklas plačiai žinomas ir vertinamas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Mūsų rankų darbo papuošalai siejami su prabanga, išskirtinumu, stiliumi ir kokybe. Mūsų klientės - scenos žvaigždės, įmonių vadovės, medikės, grožio specialistės, teisininkės, dėstytojos ir kt. Tai ryškios asmenybės, kurios pasitiki savimi, yra stilingos, vertina rankų darbo gaminius ir išskirtinumą. 

Sagės dydis: 4 cm.

Galimos spavos: balta, juoda, mėlyna. 

Verslo dovana supakuojama prabangioje juodoje Elvyra Design dovanų dėžutėje, išklotoje šilkiniu popieriumi. Sagė prisegama prie Elvyra Design logotipu ir Swarovski kristalu puoštos kortelės. 

 

Susisiekite


Jei mūsų gaminami papuošalai Jus sudomino, prašome užpildyti šią pasiteiravimo formą, arba tiesiog parašykite mums elektroniniu paštu elvyradesign@gmail.com ir mes su Jumis susisieksime.

Žinutė siunčiama...
Žinutė sėkmingai išsiųsta. Su Jumis greitu laiku susisieks ElvyraDesign kolektyvas. Ačiū.
Žinutės nepavyko išsiųsti. Pabandykite dar kartą arba skambinkite telefonu +370 618 58555 ar parašykite el. paštu elvyradesign@gmail.com
x