Sagė "Baby Fly"

Sagė "Baby Fly". Rankų darbo papuošalai ir aksesuarai iš Elvyra Design.
Pasidalinkite:  

Verslo dovana moterims. Stilinga rankų darbo sagė-musytė iš Swarovski kristalų. Tai verslo dovana, kuri abejingų nepaliks - stilinga, praktiška, prabangi ir kokybiška. Juk moterys papuošalams atsispirti negali, tiesa? Ši sagė ypač tiks solidžioms moterims, turinčioms subtilų skonį papuošalams ir mėgstančioms klasikinį stilių. 

Elvyra Design prekės ženklas plačiai žinomas ir vertinamas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Mūsų rankų darbo papuošalai siejami su prabanga, išskirtinumu, stiliumi ir kokybe. Mūsų klientės - scenos žvaigždės, įmonių vadovės, medikės, grožio specialistės, teisininkės, dėstytojos ir kt. Tai ryškios moterys, kurios pasitiki savimi, yra stilingos, vertina rankų darbo gaminius ir išskirtinumą. 

Sagės dydis: 3 cm.

Verslo dovana supakuojama prabangioje juodoje Elvyra Design dovanų dėžutėje, išklotoje šilkiniu popieriumi. Sagė prisegama prie Elvyra Design logotipu ir Swarovski kristalu puoštos kortelės. 

 

Susisiekite


Jei mūsų gaminami papuošalai Jus sudomino, prašome užpildyti šią pasiteiravimo formą, arba tiesiog parašykite mums elektroniniu paštu elvyradesign@gmail.com ir mes su Jumis susisieksime.

Žinutė siunčiama...
Žinutė sėkmingai išsiųsta. Su Jumis greitu laiku susisieks ElvyraDesign kolektyvas. Ačiū.
Žinutės nepavyko išsiųsti. Pabandykite dar kartą arba skambinkite telefonu +370 618 58555 ar parašykite el. paštu elvyradesign@gmail.com
x